środa, 7 września 2016

Mieszkanie w Warszawie? Znajdź to wymarzone!

Jesteś z Warszawy i szykujesz się do zakupu własnego mieszkania? To ważna decyzja, która pozwoli ci poczuć prawdziwą wolność bycia „na swoim”. Pamiętaj jednak, że to inwestycja na lata. Skoro tak – wybierz takie miejsce, które zapewni Ci pełne poczucie komfortu!


Włodarzewska 83 – miejsce dla aktywnych

Bardzo ciekawym wyborem może być Włodarzewska 83. To nowa inwestycja, położona we wspaniałej, pełnej zieleni okolicy. Dość powiedzieć, że otwierając okna można ujrzeć Park Szczęśliwicki! Miejsce to jest idealne także dla osób ceniących kulturę, gdyż nieopodal znajdują się dwa teatry (Ochota oraz Och-Teatr). Krótko mówiąc miejsce jest idealne dla ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny!

Same mieszkania na Włodarzewskiej 83 są bardzo funkcjonalne, a ich zróżnicowana wielkość (od dwóch do czterech pokoi) sprawia, że znajdą tu swoje miejsce zarówno pary, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci. Co istotne – lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomieszczenia były bardzo jasne, co sprzyja poczuciu przestronności!

Lirowa – pełen komfort

Inną ciekawą propozycją mogą być apartamenty na Lirowej. Ten bardzo starannie zaprojektowany budynek wyróżnia się elegancją i nowoczesnym wyglądem. Usytuowany w dzielnicy willowej, stanowi świetny wybór dla osób ceniących komfort i dobry styl w każdej dziedzinie życia.

Spokojna okolica sprzyja relaksowi, co z pewnością docenią osoby, które lubią co jakiś czas odpocząć w ciszy. Miejsce to docenią jednak i i osoby aktywne, które z pewnością ucieszy dostępność ścieżek rowerowych.

Co warte podkreślenia – lokale w apartamentowcu Lirowa posiadają obszerne loggie i tarasy. Nie zapomniano także o takich detalach, jak drewniane okna, czy starannie wykończone klatki schodowe.

Kasprzaka – mieszkania w sercu Warszawy!

Interesującą opcją mogą być także mieszkania na Kasprzaka. Ta położona w samym centrum inwestycja to idealny wybór dla osób, które wszędzie chcą mieć blisko! Lokalizacja to jednak nie wszystko. Mieszkańcy mają możliwość korzystania z parkingów podziemnych (koniec problemów z szukaniem miejsca na samochód!) oraz boksów rowerowych.

Same mieszkania na Kasprzaka są na tyle zróżnicowane, że niezależnie od Twoich potrzeb, na pewno znajdziesz lokal odpowiedni dla Ciebie. Co warte podkreślenia – wysokie sufity (2,8 metra!) sprawiają, że dostępna przestrzeń wydaje się jeszcze większa, a mieszkania jaśniejsze.

Dokładniejszą prezentację mieszkań z wymienionych inwestycji znajdziesz na www.sgi.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz