wtorek, 10 maja 2011

La Playa Music Bar

Już 27 Maja 2011 roku po raz szósty na stołecznej mapie klubów pojawi się miejsce niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. To Warszawska La Playa Music Bar, która rokrocznie gdy tylko zaświeci mocniej słońce otwiera swoje podwoje i kusi miłośników muzyki oraz amatorów aktywnego spędzania czasu. Jednym słowem – jedyna taka plaża w Warszawie!

Warszawska La Playa Music Bar to połączenie unikalnego klubu muzycznego usytuowanego na prawdziwej nadwiślańskiej plaży. Klub jest miejscem, które stało się atrakcyjną alternatywą dla tych wszystkich, którzy miesiące letnie spędzą w stolicy. „La Playa Music Bar” to swoiste centrum letnich aktywności na które składają się nie tylko wydarzenia muzyczne. Plaża oferuje szereg wszelkich atrakcji związanych ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Turnieje siatkówki plażowej, frisbee, tor do skimboardu, rozgrywki badmintona, leżaki i kosze plażowe, to wszystko będzie czekać na Gości w drugiej połowie Maja, kiedy klub zostanie otwarty dla warszawiaków.

Jeśli choć na chwilę pragniecie wyrwać się z miejskiej dżungli, ale nie macie czasu na dalekie wycieczki, La Playa jest doskonałym miejscem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Mecz w siatkówkę na świeżym powietrzu z przyjaciółmi lub partyjka buli, wylegiwanie się na gorącym piasku, a potem wieczór przy chill-outowej muzyce lub energetycznych klimatach z egzotycznym drinkiem w ręku, to może być scenariusz jednego z waszych wakacyjnych dni.

Sezon 2011 w Warszawskiej La Playa Music Bar to codzienne wieczorne granie na plaży firmowane przez znanych polskich DJów. Dużej dawki klubowych rytmów dostarczą specjalne wieczory ze światowymi gwiazdami muzyki elektronicznej. Amatorów tego rodzaju brzmień z pewnością przyciągną tacy artyści jak: LTJ Bukem (22 czerwca).

Miłośników Adrenaliny zapraszamy na wypróbowanie swoich sil już 4 czerwca na zawodach Skimboardowych.

Tegoroczny sezon upłynie pod znakiem aktywnego wypoczynku . 16 lipca w klubie Warszawska La Playa Music Bar odbędzie się czwarta edycja Samba Festiwal, . Ponadto w każdą niedzielę od 29 maja do końca sierpnia zapraszamy na Fiesta en La Playa czyli taneczne imprezy z salsą kubańską, LA mambo, ale także mieszankę bachaty i kizomby.. Gorąca salsa na plaży w Warszawie? To nie żart… Startujemy w każdą niedzielę o 16.00.

„Warszawska La Playa Music Bar” to miejsce łączące rekreację, wypoczynek z wyśmienitą zabawą klubową. Ten wyjątkowy klimat, niepowtarzalny widok na Stare Miasto, bezpłatny prom, złocisty nadwiślański piasek, a wieczorem doskonała muzyka sprawią, że lato w mieście będzie przyjemnością.

Na plażę dostaniesz się bezpłatnym promem Pliszka który kursuje przez cały sezon. Szczegółowy kalendarz imprez znajdziecie na www.laplaya.pl

Dołącz do La Playa na facebooku
Adres miejsca:
„Warszawska La Playa Music Bar”
ul. Wybrzeże Helskie 1/5
03 – 459 Warszawa

1 komentarz:

  1. Beznadziejne miejsce, drinki z minimalną ilością alko a z wielką ceną... selekcja to gruba prymitywna kobitka która lubi złośliwości i bez powodu odrzuca w naszym przypadku jedną osobę z grupy bo była w krótkich spodniach (na plażę chciała wejść potańczyć przy dość gorącej nocy TO poprostu jest paranoją tym bardziej że było pustawo)... Baba się uparła i tak 15 osób musiało uciekać z zabawy i szukać nowych miejsc co zresztą wyszło z pożytkiem... Zresztą podczas dyskusji pokazowo nie wpuściła jeszcze kilku według mnie normalnych klubowiczów bo tak....

    NIEPOLECAM....
    Imprezowicz :D

    OdpowiedzUsuń