czwartek, 16 lipca 2015

13Win czyli winiarnia na warszawskim Grochowie

13Win to rodzinny pomysł pasjonatów wina mieszkających od kilku pokoleń na warszawskim Grochowie. Dlaczego na Grochowie? Ponieważ wg nas brakuje tutaj takiego miejsca przez co czujemy się pionierami. Dodatkowo jesteśmy związani z naszym rodzinnym miejscem i swoją pasją chcemy dzielić się z innymi. Dlatego też powstało to miejsce, które jest autorskim pomysłem w którym łączymy przede wszystkim zamiłowanie do świata winiarskiego wraz z miłą i życzliwą atmosferą.

U nas każdy miłośnik wina znajdzie coś dla siebie. Ponieważ nasza oferta jest bogata w nietuzinkowe butelki wysoko cenione między innymi przez Roberta Parkera, pismo Decanter i wielu innych. Wina do naszego portfolio dobieramy bardzo starannie dzięki czemu pochodzą one od małych rodzinnych winiarni oraz od pionierów w produkcji takich jak Paulo Laureano z Alantejo z Portugali i Paolo Manzone z włoskiego Piemontu.

Natomiast klientom dopiero zaczynającym swoją przygodę z winem chętnie udzielimy rad i wskazówek abyście mogli być w pełni zadowoleni z dokonanych wyborów. Postaramy się aby każdy wasz zakup spełnił wasze najbardziej wyrafinowane oczekiwania i zapewnił wam wielu pozytywnych wrażeń z obcowania z nim.

Sami wiemy, że wino to nie tylko butelki ale też celebracja samej degustacji dlatego stworzyliśmy dla Was wspaniałe warunki do jego spożycia m.in. ogródek z namiotem. Na miejscu wyrabiane są również lemoniady: klasyczna, z ogórka oraz bazylii. Natomiast dla chcących coś przegryźć przygotowujemy na miejscu przekąski takie jak kanapeczki z kozim serem i gruszką bądź granatem i szynką Jamon Serrano. 

Kochamy wina ale nie tylko ... Importujemy tez wysokogatunkowe herbaty prosto z Cejlonu takich firm jak Chelton, Brizton, Regalo, Qualitea, Royal oraz kawę z niezależnej małej rodzinnej palarni Costadoro z Turynu.

Zapraszamy do odwiedzin  winiarni na ul. Krypskiej 52/54 /Wjazd od ul. Grochowskiej 181 za automyjną. Jest w czym wybierać.

Aktualne promocje można śledzić za pośrednictwem fanpage'a na Facebook'u 

Godziny Otwarcia: Winiarnia 13WIN
Poniedziałek - Czwartek godz. 15-21
Piątek - Sobota godz. 14.00-22.00
Niedziela - nieczynne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz