sobota, 4 lipca 2015

Hangar 646 czyli pierwszy park trampolin w Warszawie już gotowy!

Hangar 646 - nowa przestrzeń dla wszystkich, którzy szukają połączenia sportu z rekreacją, właśnie otwiera się w dawnym hangarze lotniczym na warszawskim Gocławiu.

Ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, boisko do gry w zbijaka na trampolinach, batuty sportowe i specjalna strefa akrobatyczne - to tylko niektóre atrakcje, które szykują dla warszawiaków twórcy Hangaru 646. 

Cieszymy się, że w końcu możemy wszystkich tu zaprosić - mówi Marcin Konefał, pomysłodawca nowej przestrzeni - Włożyliśmy mnóstwo pracy i serca, żeby przygotować obiekt sportowy na naprawdę światowym poziomie!


Tworząc Hangar 646 zależało nam na tym, żeby dobrze bawili się tu wszyscy: dzieci, osoby, które sport traktują jako rozrywkę oraz zawodowcy - podkreśla Igor Konefał, brat Marcina, który wcześniej współtworzył takie miejsca jak Plażowa, Warszawa Powiśle czy Syreni Śpiew.
Przygotowaliśmy przestrzeń w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie: będzie można w bezpieczny sposób trenować ewolucje skacząc do basenu z gąbkami, zagrać w zbijaka, na trampolinach, pograć w koszykówkę wybijając się 2 metry nad ziemię i oczywiście poskakać na przeróżnych trampolinach przygotowanych dla osób o różnym stopniu zaawansowania - dodaje Igor

Sama przestrzeń robi ogromne wrażenie - hangar o powierzchni 2700m2 nie posiada żadnych słupów podtrzymujących oryginalny drewniany sufit z lat 50., znajdujący się 15 metrów nad ziemią. Industrialna hala nawiązuje wystrojem do funkcjonującego tu niegdyś lotniska Gocław - dlatego między innymi pod sufitem zawisł szybowiec należący do Aeroklubu Warszawskiego.

W Hangarze oprócz skakania będzie można również urządzić urodziny w jednej z dwóch sal oraz zjeść w bistro, które współtworzy były szef kuchni restauracji sto900 - Wojtek Gurtiakow.

W wakacje chcemy pokazać rekreacyjną część hangaru, ale już niedługo ruszą tu zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się między innymi podstaw akrobatyki - mówi Marcin


Jeszcze w lipcu wystartuje też ogromna rampa z której będzie można skoczyć na deskach snowboardowych, nartach, deskorolkach, rolkach czy hulajnogach, wykonując ewolucje w powietrzu i bezpiecznie lądując na ogromnej poduszce powietrznej.

To nasza duma - spędziliśmy miesiące na jej przygotowaniu projektu i możemy śmiało powiedzieć, że jest to jeden z niewielu takich obiektów w całej Europie - mówi Igor. Tak jak wszystkie nasze atrakcje została przygotowana w taki sposób, by mogły z niej skorzystać zarówno zawodowcy jak i osoby, które dopiero się uczyć.

Bilety do Hangaru 646 dostępne są na stronie internetowej www.hangar646.pl od 24 PLN oraz na miejscu od 29 PLN. Hangar 646 otwarty jest przez cały tydzień od 9 do 22, a wejścia odbywają się o pełnych godzinach. Dzieci od 2 do 13 roku życia mogą wejść tylko z opiekunem, a młodzież od 14 do 18 roku życia musi dostarczyć, dostępną na stronie internetowej zgodę rodziców.

Kontakt dla mediów

Igor Konefał
tel. 501 620 778
mail. igor.konefal@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz