wtorek, 8 lutego 2011

HIRO Free wybiera Superbohaterów 2010 roku

Kto jest Superherosem ubiegłego roku?

Rozstrzygnie się to już 11 lutego w warszawskim klubie Palladium na gali wręczenia nagród SuperHIRO 2010 przyznawanych przez magazyn HIRO Free.

Redakcja wybiera zwycięzców w kategoriach zgodnych z tematyką pisma: muzyka, film, komiks, moda. Wśród nominowanych (nominacje ogłoszono w zimowym numerze magazynu) znaleźli się między innymi:

Monika Brodka
Paula i Karol
Jacek Borcuch
Mateusz Kościukiewicz
Miss Polski
Michał „Śledziu” Śledziński


SuperHIRO to także trzy nagrody specjalne, interdyscyplinarne – MegaHIRO dla człowieka roku, nominowani:
 • Artur Rojek
 • Tomo Żyżyk
 • Macio Moretti
AntyHIRO dla antyczłowieka roku, nominowani:
 • Peja
 • Maria Peszek
 • Krzysztof Ibisz
SuperHIRO Przyszłości dla najbardziej obiecującego debiutanta, nominowani
 • Paula i Karol
 • Miss Polski
 • Krzysztof Kwiatkowski
W ramach gali SuperHIRO 2010 wystąpi francuski duet Jamaica, największa nadzieja stylowego, tanecznego indie popu z Paryża. Tandem debiutował w ubiegłym roku płytą „No Problem”, wyprodukowaną przez połowę innego modnego francuskiego duetu – Justice.
Wywiad zespołem JAMAICA do poczytania online.

SuperHIRO 2010 to także dodatkowa, wyjątkowa nagroda Kampus SuperHIRO – przyznana współnie przez Radio Kampus i magazyn HIRO Free.

Akademickie Radio Kampus ma już ponad 5 lat. W tym czasie trochę
podrośli, wypracowali swój własny styl, wiedzą co im się podoba, a co
nie, poznali swoich słuchaczy i stali się bardziej wrażliwi na ich potrzeby.
Codziennie na antenie serwują dużą dawkę alternatywnej muzyki i kultury, informacji oraz publicystyki. Zawsze starali się wspierać młodych twórców. To z myślą o nich został stworzony program "Świeży towar", którego celem jest prezentowanie muzyki i projektów młodych, polskich artystów. W tym roku, po raz pierwszy, Akademickie Radio Kampus przyznaje nagrodę Kampus SuperHIRO dla najlepszego utworu artysty, który zadebiutował w 2010 roku.
Nominacje otrzymali:
HIRO Free to największy bezpłatny magazyn o kulturze, ukazujący się od pażdziernika 2010 roku, dystrybuowany w klubach, kawiarniach i na uczelniach w dziesięciu największych miastach Polski. W lutym 2011 nakład HIRO Free zostanie zwiększony do 120 tysięcy egzemplarzy.

O tym, kto wygra, zadecydują słuchacze Radia Kampus i czytelnicy magazynu HIRO Free poprzez głosowanie na stronie Radia Kampus.

Dla naszych czytelników Ważnych miejsc w Warszawie z tej okazji przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania będą wejściówki na imprezę przygotowaną przez HIRO Free. Przyglądajcie się nam bacznie, więcej szczegółów jutro rano (09.02.2011). Nie może Was tam zabraknąć!

2 komentarze:

 1. widzimy sięęęęęęę

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszamy serdecznie wszystkich na koncert i galę! Będzie się działo! Do zobaczenia na miejscu!

  OdpowiedzUsuń