poniedziałek, 14 lutego 2011

FikuMikuCafé

FikuMikuCafé to nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana w sercu Saskiej Kępy. W niezobowiązującym wnętrzu kawiarni panuje błogi spokój oraz absolutne szaleństwo w zobowiązującej do fikania bawialni. Jasna, wypełniona wyborną muzyką kawiarnia jest propozycją dla tych, którzy chcą napić się doskonałej kawy, spotkać z przyjaciółmi, zanurzyć w lekturze lub popracować bez ciągłego podrywania się z miejsca.

W menu znajdziecie m.in obfite śniadania, aromatyczne sałaty i konkretne ciabatty, a jeden rzut oka na umieszczony w kawiarni ekran z podglądem bawialni da Wam pewność, że dzieci świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Kawiarnia to także sklepik. Znajdziecie w nim wyszukane książki, zabawki i ubranka – produkty wyselekcjonowanych marek z gwarancją jakości oraz zawartości merytorycznej. Wisienkę na torcie stanowi ręcznie wykonana biżuteria. Miękka wykładzina, narożne lustra i ściany do rysowania to właśnie bawialnia. Bajki i filmy na trzy-metrowym ekranie. Spotkania dla rodziców i zajęcia dla dzieci. Babyshower. Pełne atrakcji, fantastyczne urodziny z udziałem animatorów i aktorów. Bawialnia to miejsce, w którym można zrobić naprawdę dużo... no poza znalezieniem spokoju.

Spróbujcie policzyć ile wieczorów spędziliście na briefingach czy meetingach widząc nerwowo spoglądających na zegarek młodych rodziców. „Przecież muszę zmienić nianię“. Frustracja w pracy nie jest obietnicą szczęścia w domu i na odwrót – cierpią wtedy wszyscy: rodzice, specjaliści, biznesmeni, a przede wszystkim dzieci. Na przeciw ich potrzebom wychodzi FikuMikuCafé udostępniając bawialnię w charakterze BabyBusinessRoom, sali pozwalającej na przeprowadzenie prezentacji lub innego spotkania biznesowego w niekonwencjonalnych warunkach i niecodziennej atmosferze. W BabyBusinessRoom wszyscy znajdą interesujące ich wyposażenie – dorośli: sprzęt multimedialny i internet, dzieci: zabawki oraz szereg innych atrakcji, nie wspomnając o napojach i posiłkach - dla jednych i drugich. FikuMikuCafé przygotowane jest na przyjęcie wszystkich gości, a do jej obszernej, wyposażonej w przewijak i wszelkie niezbędne akcesoria toalety wjedziesz nawet sporym wózkiem. Wybierz swoją ulubioną kanapę, fotel, fotelik, gigantyczną poduchę lub miękką podłogę i rób na co tylko masz ochotę.

FikuMikuCafé zaprasza codziennie w od 10:00 do 19:00 przy ul. Zwycięzców
32 w Warszawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz