środa, 16 czerwca 2010

Bitwa o Mokotów

BITWA O MOKOTÓW to cykliczny freestyle'owy turniej, który od 2008 roku odbywa się w czerwcu na terenie warszawskiej dzielnicy Mokotów. Dzięki wsparciu Rady i Zarządu dzielnicy Mokotów, pod względem puli nagród jest to zdecydowanie najatrakcyjniejsza cykliczna wolnostylowa bitwa w kraju. 19 czerwca 2010, między 18:00 a 22:00 w budynku Polskiego Radia (Al. Niepodległości 77/85) odbędzie się jej trzecia edycja, czyli BITWA O MOKOTÓW 2010. Będzie ona wydarzeniem przełomowym - dzięki wsparciu Radio Euro, czyli Czwartego Programu Polskiego Radia, po raz pierwszy zmagania mistrzów wolnego stylu transmitowane będą 'na żywo' przez ogólnopolską rozgłośnię radiową - w formie audio/video w internecie oraz w formie audio za pośrednictwem nadajników naziemnych.

Przed słuchaczami przy odbiornikach oraz publiką zgromadzoną w radiowym studiu z mikrofonami w dłoniach zmierzy się szesnastu utalentowanych freestyle'owców. Zwycięzcy dwóch poprzednich edycji Bitwy o Mokotów, mistrzowie Wielkiej Bitwy Warszawskiej, mistrzowie Wojny o Wawel, mistrzowie Wojny o Śląsk, finaliści i zwycięzcy licznych innych turniejów, żywe legendy polskiego freestyle'u, najzdolniejsi młodzi zawodnicy, specjaliści od bitewnych puent, mistrzowie flow i eksperci od malowniczych improwizowanych opowieści... Zestaw zaproszonych zawodników gwarantuje skrajną różnorodność konfrontowanych styli i najwyższy poziom freestyle'owych walk.

Oprawą muzyczną i prowadzeniem bitwy zajmą się Marcin 'Duże Pe' Matuszewski oraz Filip 'Rudanacja' Antonowicz, znani m.in. ze swych freestyle'owych dokonań oraz ze wspólnego prowadzenia codziennej, wieczornej audycji CZTERY: GRAMY! na antenie Radia Euro.

Zapraszamy na Bitwę o Mokotów 2010!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz