środa, 2 grudnia 2009

Uwolnij Łacha vol.III


5 grudnia, w sobotę o godz. 12:00 odbędzie się trzecia edycja "Uwolnij
Łacha".

Tym razem przenosimy się na lewą stronę Warszawy, na Żoliborz, gdzie przytulne, obszerne wnętrze klubu "Coco de Oro" zapewni nam doskonałe warunki do zimowego łachowania.

Poprzednie, dwie praskie edycje odwiedziło ponad 1000 osób, które przyniosły na wymianę nie tylko olbrzymie ilości ubrań i dodatków, ale również książki, sprzęty AGD i zabawki. Dzięki temu wiele uwolnionych rzeczy znalazło nowych, szczęśliwych właścicieli, a te które pozostały, zasiliły praski oddział PCK, do którego oddałyśmy łącznie ponad 600 kg ubrań. Twórcami tego sukcesu są nasi goście, którzy doskonale się bawiąc, uwalniają swoje łachy i inne niepotrzebne rzeczy, tym samym pomagając innym.

Zasady naszych spotkań są proste:

przynosisz swoje ubrania, dodatki, sprzęty i książki, które nie są Ci potrzebne, wymieniasz je na inne. Na kolejnej edycji chcemy ograniczyć handel tekstyliami, ale nadal będzie można u nas zakupić niepowtarzalne rękodzieło od pierwszorzędnych projektantów, biżuterię, torebki, vintage.

Klub "Coco de Oro" zapewni na naszej imprezie smakołyki z własnej kuchni, wspaniałą kawę, doskonałe wina, oraz co najważniejsze dla rodziców - kącik dla dzieci, tak aby mogli swobodnie uwalniać łacha ze świadomością, że ich pociechy są pod dobrą opieką. A wieczorem będziemy wznosić toasty za nowe łachowe zdobycze, przy miękkich basach podanych z doskonałym gustem.

Adres kolejnej edycji: Klub "Coco de Oro" ul.Potocka 14, startujemy 5 grudnia 2009, godz. 12:00, wstęp 5 zł.

http://uwolnijlacha.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz