czwartek, 28 kwietnia 2016

Karting – poczuj się niczym kierowca F1!

Wiele osób w dzieciństwie marzy o karierze kierowcy rajdowego. Jednak jak zdecydowana większość dziecięcych marzeń, także i to najczęściej przegrywa starcie z codzienną rzeczywistością. Wszyscy, którzy choć przez chwilę chcą poczuć się jak kierowca wyścigowy muszą koniecznie spróbować kartingu.

Szybki, elektryzujący sport
Karting czyli inaczej wyścigi gokartów na torach z roku na rok zyskują coraz większe grono fanów wśród amatorów ścigania i motoryzacji w naszym kraju. Praktycznie w każdym większym mieście znajduje się przynajmniej jeden tor kartingowy. Dzieje się tak z kilku powodów, jednym z nich jest wspomniana wcześniej możliwość częściowej realizacji dziecięcych marzeń ale nie tylko. Gokarty to rozrywka inna od pozostałych popularnych czy nawet mainstream’owych form spędzania wolnego czasu.  Poza zastrzykiem adrenaliny – te małe pojazdy w najpopularniejszych wersjach stosowanych na polskich torach osiągają prędkości przekraczające nawet 60km/h – klienci torów dostają możliwość realnej rywalizacji ta zaś tylko dodaje smaczku całej zabawie. Każdy, kto choć  raz miał okazję ścigać się na torze potwierdzi, że nie ma nic lepszego od widoku zostającego z tyłu przeciwnika po udanym manewrze wyprzedzania.

Rozrywka dla każdego
Ten rodzaj sportu motorowego jest ogromnie popularny wśród młodych ludzi. Studenci i osoby w zbliżonym wieku w ten sposób mogą spędzać czas ze znajomymi i przyjaciółmi, a jednocześnie brać udział w prawdziwej rywalizacji połączonej z zastrzykiem adrenaliny podczas jazdy na torze.
Gokarty to rozrywka dla każdego, dlatego wizyta na torze to doskonały wybór na oryginalną randkę, wypad z przyjaciółmi, wieczór panieński czy kawalerski lub imprezę firmową.

Najlepszy wybór w stolicy
Chcąc sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą w Warszawie, warto wybrać nowoczesny halowy tor F1Karting. Wśród jego atutów poza lokalizacją - Stara Praga, kilka minut od centrum - należy wymienić ciekawą konfigurację i długość (600m), profesjonalną obsługę i świetnie wyposażony park maszyn. Dodatkowo tor z ulicy Jagiellońskiej posiada długie godziny otwarcia - codziennie do 23:00 i zestaw promocji. Wśród tych ostatnich znajdziemy m.in. specjalną ofertę zniżkową dla studentów posiadających ważną legitymację, happy hours w tygodniu przed 16:00 czy rabat dla fanów firmy z FB. Jeżeli więc szukasz pomysłu na oryginalny prezent urodzinowy, randkę w niecodziennej scenerii lub po prostu chcesz poczuć  się jak kierowcy Formuły 1, koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę i możliwości, które daje swoim klientom F1Karting. Dobra zabawa, emocje, adrenalina i rywalizacja gwarantowane!

Szczegóły ofert znajdziecie na: https://a1karting.pl/

1 komentarz:

  1. Gokarty stają się coraz popularniejsze i nie ma się co dziwić :) Jest to fajna rozrywka zarówno dla starych, jak i dla młodych.

    OdpowiedzUsuń