piątek, 27 listopada 2015

NJU WINTER GAMES, czyli Mikołajki z Największymi gwiazdami YouTube

Już 5 grudnia 2015 warszawskie Centrum Expo XXI zamieni się w święto youtuberów, cosplayerów i graczy! Nju Winter Games, to kolejne wydarzenie organizatorów Orange Video Fest, które udowadnia, jak wspaniałą społeczność gromadzi wokół siebie YouTube!  

Nju Winter Games by LifeTube, to impreza, podczas której będziecie mogli poznać największych youtuberów w Polsce, przybić im piątkę, zrobić zdjęcie i dostać autograf. Swoje przybycie potwierdzili już JDabrowsky w strefie Nerf, Radek Kotarski, Red Lipstick Monster, Jeleniejaja, Martin Stankiewicz, zDupy, Randall Martin, Szparagi, Drollercaster, Izak, MKRR3, Autostopem przez świat, Sadam, Dis Kaiko, Kaluch,, Kislu,, Nervarien, PLKD, Smav, Thor, TubeRaiders i wielu innych!

Brzmi grubo? To dopiero początek!
W strefie e-sportowej „Gaming Zone”, organizowanej przez FantasyEXPO Challenge, stanie ogromna scena główna, gdzie odbędą się finały turniejów League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz Hearthstone, komentowane na żywo przez Disa, Nervariena, Izaka i MKRR3. Do wygrania będą 25-calowe monitory LG oraz słuchawki firmy ASUS. Informacje o zapisach znajdziecie na stronie http://www.fechallenge.com. Obok sceny rozstawiona zostanie strefa wolnego grania, gdzie czekać będzie na Was 30 komputerów, po 10 na każdą z gier. Będziecie mogli w niej zagrać nie tylko ze swoimi przyjaciółmi, ale i z ulubionymi youtuberami! 

Co dalej?
Podczas Nju Winter Games w części „Fantasy Arena” znajdziecie niesamowitą scenę, na której odbędzie się największy w polskiej historii konkurs cosplay. W jury zasiądą gwiazdy cosplayu: Violet, Madlencia i Issabel, Calypsen, Kairi i Namida. W „Fantasy Arena” pogracie również w planszówki, karcianki i bitewniaki (pod wodzą mistrza GameTrolla), a na „Kids’ Playground” w strefie Nerf spotkacie Jasia Dąbrowskiego oraz pole bitwy i gotowy do użycia nerfowy arsenał. 

Na Scenie Głównej przewidziano pokazy, występy i sesje Q&A z największymi gwiazdami YouTube, które będą również dostępne w Strefie Autografów. W czasie Nju Winter Games będzie można również zdobyć niesamowite gadżety i wygrać cenne nagrody w konkursach.
Startujemy 5 grudnia 2015 w hali EXPO XXI w Warszawie, punktualnie o 10:00 i do 18:00 jesteśmy non stop do Waszej dyspozycji!
Brace yourselves, Nju Winter Games is coming!
#njuYTday 

Organizator: LifeTube
Organizator GamingZone: FantasyExpo Challenge
Partnerzy: YouTube, Nju Mobile, FRUGO, Nerf, Black Classic
Patroni medialni: Eska, 4funTV, APY News, Multikino, OnlyGames, onet.gry-online, sympatia.pl, TubeNews, Antyweb, YT360.pl, GlamTube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz