piątek, 9 lipca 2010

Wisła da się lubić

Lato w mieście pełną parą, miał być deszczowy lipiec, a tu psikus, patelnia, roznegliżowane niewiasty i panowie z mięśniem piwnym bez koszulki na Polach Mokotowskich, na mieście skwar na Skwerze, rewia skarpetkowych sandałów. Karkowskie przedmieście zalane jest słońcem, a ty spocony wynurzasz się z bramy, pić się chce a i pobawić gdzieś by się poszło, ale ta duchota, zadymione kluby, amazońska wilgoć na ścianach, a ty po trzech piwach słaniasz się na nogach i marzysz tylko o powrocie do domu … ale weekendy nie muszą się tak kończyć. Zapraszamy na barkowo - wiślane plenerowo – oddechowe imprezy do białego rana:

W sobotę 10 lipca, żółta barka 'Malibu' nad Wisłą, na wysokości Placu Zamkowego zaprasza na piknik
"Haiti Hawaje Mielno" z atrakcjami, który będzie trwał cały dzień i noc. Pod hasłem:„ KUP CIUCHY, ZJEDZ RYBĘ, ZAGRAJ W TWISTERA, BAW SIĘ I TAŃCZ „ Dodatkowo organizatorzy przygotowali cała moc atrakcji: wyprzedaż ciuchów niezależnych projektantów i sklepów (13:00-20:00), urodziny chwata Pata. Kto zna, ten wie:) zrób sobie fale na falach - fryzjer-stylista i postrzyżyny, gry planszowe i zabawy przygotowane przez Warsztat Gier SOLEC Oprócz klasyków - Twistera, Chińczyka i wszystkiego, przy czym spędzaliście lata młodości, Solec przygotuje dodatkowe atrakcje:

Zagraj w Push!
Planszowa gra zręcznościowa dla wszystkich od 12 - … lat
Push to gra, której jeszcze nie znacie, ale którą od razu polubicie za jej piknikowy letni charakter, łatwe zasady, prosty dizajn i przede wszystkim przyjemność grania. Push wciąga wszystkich, niezależnie ile mają lat, czy lubią grać w gry i czy mają czas. Push to jest jedna z tych gier, od których naprawdę trudno się oderwać, bo nikt nie odmówi 15 minut na partyjkę Pusha. A wszystko dzięki pasji pewnej młodej angielskiej damy, która ponad sto lat temu przywiozła ją z Indii... Przyjdźcie zagrać!
O 20:00 THE PHANTOMS zagrają akustyczny koncert w dwuosobowym składzie. W takim wydaniu przyłapaliśmy ich niedawno zupełnym przypadkiem, kiedy jammowali na jednej z dzikich plaż nadwiślańskich.
Menu oczywiście jak nad Bałtykiem: Pstrąg w ziołach, Łosoś z grilla, Fląderka, Karkówka, Szaszłyk, Kiełbasa, Piwo 8pln/ Margherita ze świeżych truskawek 12pln. Wstęp od południa zupełnie za darmo, dopiero po 19:00 - na koncert i imprezę - 10 pln. Zaczynamy już od 13 - na żółtej barce 'Malibu' (przy moście Śląsko-Dąbrowskim, od strony Starówki) i na nabrzeżu wokół barki.


Tydzień później zapraszamy na trzecią falę powodziową czyli Warsaw River Happening! Tym razem na barce przy Moście Świętokrzyskim. Kulminacja w sobotę 17.07. Teraz to Wisła zostanie zalana dźwiękami z gatunków Deep House, Tech House, Progressive. Do tego poleje się masa browarów i driny w promocyjnych cenach. Zapowiada się piękna aura więc plenerek zapowiada się wyśmienicie. Zagrają: Wild Child Bros - Yoonior, Boar , Spaghetti Mafia - Dece, Thomas Kell aka Smirnow, Funky Kovi, Ales Dee, Zak S, Slim
Start: 21, wjazd 15 pln.


Płyń nam Wisło, płyn tak dalej…… do zobaczenia.

autor: Szczupak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz