wtorek, 4 maja 2010

RZOLIBOŻ - pionierskie loft party

Żoliborz. Dzielnica którą kochamy, w której mieszkamy, po której spacerujemy etc. Przy okazji też dzielnica kulturalniej apokalipsy, w której połowę lokali użytkowych zajmują banki i apteki, a mieszkańcy często nadają słowu społecznik pejoratywne znaczenie. Czy nie byłoby miło chociaż raz postawić to wszystko na głowie i bawić się Żolu do rana?

Przewidywalnie mamy gotową odpowiedź - TAK. W ramach pracy u podstaw i animowania naszego neighbourhoodu, zapraszamy na największa prywatkę maja, która z hukiem przełamie ten przykry schemat! Tańczyć będziemy tuż przy dawnym Kinie Tęcza, na terenie dwukondygnacyjnego loftu, który przygotujemy specjalnie na tę impreze. Będzie bar, dancefloor za balustradą, klimatyczne oświetlenie i atmosfera wiosennej domówki, której żaden lokal w Centrum na pewno wam nie zaoferuje.

Zagrają dla was lokalni patrioci:
Artur8 (King of Kong),
Jedynak (Club Collab),
Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)
oraz Maciek Sienkiewicz (Yacht Rock Disco)

Na jeden wieczór zamienimy Żoliborz w Rzoliboż.

Start: 21
Wstęp: 10 zl
Miejsce: Kotłownia WSM (obok Kina Tęcza) ul. Suzina 6

Zapraszają: Artur8, Club Collab, Kosakot i Pankiewicza 3
Współpraca: mamastudio, Turbokolor

2 komentarze:

  1. kupilismy bilety, wyszlismy po 30 min. po znajomych, po powrocie nie zostalismy wpuszczeni. impreza byla zamknietaokolo 00.

    nie fajnie, nie podoba mi sie to. mozna domagac sie zwrotu pieniedzy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przykro nam z tego powodu ale sprawę należałoby wyjaśniać z organizatorami na miejscu. My tylko promowaliśmy ten event. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń