czwartek, 3 grudnia 2009

re:wizje 2009 inwazja sztuki niezależnej


Re:wizje to największy festiwal warszawskiej sztuki niezależnej i największy festiwal tego typu w Polsce. To interdyscyplinarne wydarzenie prezentujące praktycznie wszystkie dziedziny sztuki – muzykę, teatr, taniec, film, fotografię, sztuki wizualne.

Re:wizje 2007 poruszyły warszawskie środowisko kultury niezależnej i stanowiły pierwszą kompleksową prezentację jego dorobku. Pierwsze Re:wizje zaskoczyły wszystkich, nikt nie zdawał sobie dotąd sprawy jak wiele dzieje się poza obiegiem oficjalnych instytucji kultury. Re:wizje eksplorują niezmierzone dotąd pokłady kreatywności. Stawiają w światłach jupiterów to co do tej pory ukryte, poszukują nowych wartości i nowych artystów, poszukują inspirującego szaleństwa i pasji w sztuce miejskiej.

Re:wizje to wydarzenie budujące świadomość potencjału twórczego tkwiącego w naszym mieście. Warszawska sztuka niezależna jest w wysokim stopniu interesująca i profesjonalna. Re:wizje mają pokazać jej różnorodność i przyczynić się do jej dalszego rozwoju i promocji.

Organizatorem festiwalu Re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej są Fundacja Cinema Art i Fundacja Impact.

Czas trwania: 10-13 grudnia 2009
Finansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa.
www.rewizjewarszawa.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz