środa, 25 stycznia 2017

Smakowita podróż dookoła świata w warszawskiej restauracji Secado

Restauracja Secado nie przestaje zaskakiwać, tym razem zabiera nas w podróż dookoła świata. Zasmakujecie we włoskich pastach, meksykańskich tortillach i quesadillach, amerykańskich burgerach oraz francuskich mulach i sałatach! Gotowi? Zaczynamy podróż pełną niezwykłych smaków. Restauracja od 16 stycznia rozpoczęła kulinarną podróż po całym świecie. Specjalnie wyselekcjonowane potrawy, dostosowane do polskich podniebień oraz wybrane alkohole sprawią, że będziecie mogli poczuć się jak mieszkańcy Neapolu, czy Paryża. 

Każdy dzień od poniedziałku do czwartku to inne doznania i smaki z różnych zakątków świata. Włoski poniedziałek z ulubioną pastą i winem. Wtorek z meksykańskimi potrawami, środa w rytmie Cuba libre i amerykańskich burgerów. Czwartek z francuskimi mulami, sałatami oraz musującym winem.

Restauracja to nie tylko pyszne jedzenie to wspaniała atmosfera, którą tworzy zgrany zespół widoczny na zdjęciach. Na rogu Marszałkowskiej i Wilczej odnajdziecie dwustronny cocktail bar z szeroką kartą różnorodnych drinków, a podczas weekendowych spotkań usłyszycie muzykę graną przez warszawskich DJ-ów na żywo. Gotowi na przygodę? 

SECADO
ul. Marszałkowska 66
00-545 Śródmieście, Warszawa
www.secado.com.pl
www.facebook.com/SECADO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz