czwartek, 30 czerwca 2016

Dobry fryzjer – profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera

Fryzura to nieodłączny element wizerunku każdej osoby. Potrafi w bardzo korzystny sposób odmienić wygląd, ale źle dobrana spędza sen z powiek. Nie tylko sama fryzura, ale i niedostatecznie profesjonalne cięcie wywołują problemy z układaniem włosów, dlatego tak ważne jest znalezienie fryzjera z prawdziwą pasją i nieprzeciętnymi umiejętnościami.

Dobry fryzjer w Warszawie – strzyżenie i stylizacja

W Warszawie istnieje wiele salonów fryzjerskich, ale dobry fryzjer jest na wagę złota. Czasy, gdy panowała moda na jedną fryzurę już dawno minęły i obecnie oczekiwana jest najwyższa jakość usług, która oznacza nie tylko strzyżenie zgodnie z wymaganiami klienta, ale również odpowiednią stylizację. Fryzjer, który doskonale zna się na swojej profesji potrafi zadbać o klienta, stwarzając miłą atmosferę, ale przede wszystkim oferując cięcie włosów podkreślające urodę. Najlepsi fryzjerzy nieustannie uczestniczą w szkoleniach, aby poszerzać zakres swoich umiejętności i podnosić poziom kreatywności.

 

Czego można oczekiwać od dobrego fryzjera?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie, jakimi cechami czy też umiejętnościami charakteryzuje się dobry fryzjer. Ekspert w dziedzinie kreowania fryzur śledzi aktualne trendy nie tylko fryzjerskie, ale w ogóle modowe, a dzięki sukcesywnemu podnoszeniu swoich kwalifikacji realizuje pełen zakres usług od strzyżenia, przez pielęgnację i stylizację, aż po pomoc w doborze fryzury. Bardzo ważną cechą dobrego fryzjera jest umiejętność słuchania potrzeb klientów. Pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi można znaleźć tylko w nielicznych salonach fryzjerskich.

 

Delikatne podcięcie czy zdecydowana metamorfoza?

Wiele osób obawia się radykalnej zmiany fryzury, ponieważ nie do końca wiedzą, jakiej zmiany oczekują lub obawiają się, że wyjdą z salonu fryzjerskiego zupełnie niezadowoleni. Dlatego dobry fryzjer jest tak bardzo poszukiwany. Część klientów woli zdecydować się na bezpieczne podcięcie samych końcówek niż radykalną metamorfozę z powodu braku zaufania do fryzjera. Bezpieczny wybór to salon fryzjerski, który jest polecany przez wiele osób a takim jest salon Berendowicz&Kublin na warszawskiej Tamce 49

2 komentarze:

  1. Ja jestem pod dużym wrażeniem Pani Marleny z salonu Gnatyshyn mieszczącego się przy al. KEN 36A. Widać, że fryzjerstwo to jej pasja. Doskonale rozumie klienta i wie o co mu chodzi. Przy tym jest bardzo precyzyjna, ostatnio robiłam sobie u niej kolor jasny orzech i wyszedł rewelacyjnie, dokładni taki o jaki mi chodziło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od jakiegoś czasu dzięki mojej dziewczynie chodzę do Łukasza Orędowicza z OK Studio i naprawdę polecam ;].

    OdpowiedzUsuń