środa, 30 marca 2011

AMERICAN PANIC - DESIGNER DRUGS

22 kwietnia w warszawskim klubie 1500m2 zagości elektroniczny duet z Nowego Jorku. Designer Drugs wystąpią w Polsce w ramach trasy koncertowej ‘Designer Drugs World Tour 2011′ promującej ich świeżo wydaną płytę (Hardcore Softcore, 22.02.2011) i tym samym pojawią się w Polsce po raz pierwszy.

300 tys mil przemierzonych w ciągu jednego roku, tylko 3 dni w miesiącu spędzone w domu, sami o sobie mówią że ich muzyka jest stworzona do apokalipsy, ale ich produkcje słuchano na całym świecie, zwiedzili już ponad 100 najciekawszych zakątków świata i choć jeden z DD pochodzi z Poski i jako zespół zwiedzili całą Europę to nigdy nie odwiedzili naszego kraju. Ale już w Kwietniu ulegnie to zmianie. Grupa fanów DD z dnia na dzień powiększa się co łatwo zauważyć na ich kolejnych występach lub śledząc ich poczynania w internecie.

Należą do największych agencji muzycznych na świecie "WINDISHAGENCY", "I HEART COMIX", "ULRA RECORDS". Debiutancka płyta HARDCORE/SOFTCORE tylko zwiększyła ich poparcie w muzyce i miejmy nadzieję że już wszystko będzie iść w tym kierunku.

Zapraszamy na wydarzenie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz