niedziela, 29 sierpnia 2010

Izzie shop - streetwear

Redakcyjny skład Ważnych miejsc w Warszawie rozglądał się ostatnimi czasy za sklepami w Warszawie w których prezentowana jest moda miejska dla niektórych bardziej znanych a dla niektórych w ogólne nie znanych marek odzieżowych które w Warszawie można dostać tylko w kilku miejscach bądź za pośrednictwem internetu. Niektórzy może jeszcze pamiętają legendarne Pepegi na Śniadeckich które niestety do dziś nie przetrwały ale na szczęście sytuacja w chwili obecnej prezentuje się bardzo dobrze i jest kilka ciekawych sklepów w których asortyment jest z najwyższej półki.

My chcielibyśmy Wam tym razem przedstawić miejscówkę na Warszawskim Żoliborzu. Mowa o Izzie Shop. Właściciele sklepu opowiedzieli nam o swoim miejscu.

Stojąc przed wyzwaniem otwarcia nowego sklepu trzeba dokładnie wytyczyć główne założenia całego przedsięwzięcia. W przypadku Izzie kluczem stało się samo podejście do prowadzenia takiej inicjatywy. Innymi słowy jest to sklep tworzony „przez pasjonatów dla pasjonatów”.

Choć jesteśmy na rynku od niedawna nasza wspólna pasja ma swoje początki w czasach gdy jeszcze słowa skateshop i streetwear były kojarzone z dziwną i hermetyczną modą. Dziś prawie wszystko uległo zmianie. Deskorolka, BMX i inne formy ekspresji są nieodłącznym elementem aglomeracji, współczesny streetart budzi zachwyt wśród znawców sztuki, budowanych jest coraz więcej skateparków.

Sztuka na dobre zaadaptowała istotę sportów ekstremalnych i ich otoczkę. Nieskończony potencjał i kreatywność tej kultury bezpośrednio przekłada sie na to, w co się ubieramy. A współczesny streetwear oferuje nam przede wszystkim różnorodność i najwyższą jakość materiałów.

Firmy takie jak Carhartt, Onitsuka Tiger czy Vans są na rynku światowym od dawna, mają ogromne doświadczenie w projektowaniu wygodnych i doskonałych jakościowo produktów. Jako firmy z wieloletnim doświadczeniem, gwarantują profesjonalizm.

Izzie skateshop ma na celu skupienie takich właśnie firm (zasłużonych, kreatywnych, ambitnych, z dużym wkładem w rozwój młodych ludzi, profesjonalnych) w jednym miejscu tak, by każdy mógł z przyjemnością ubrać się w to, z czym się utożsamia, co lubi, w czym na pewno będzie mu wygodnie. Po odpowiedniej selekcji marek, stawiamy głownie na klimat zakupów, nie jesteśmy kolejnym wielkim sklepem nastawionym wyłącznie na zysk.

Dzięki wspólnej pracy naszej i naszych przyjaciół stworzyliśmy przytulny i klimatyczny sklep stacjonarny w przyjemnej okolicy. Mamy mnóstwo planów i ambicji, które umożliwią rozwój deskorolki, m.in budowę pierwszego w Warszawie betonowego poola. W naszym sklepie zawsze panuje przyjemna atmosfera, można tutaj obejrzeć projekty zaprzyjaźnionych artystów, usiąść wygodnie na kanapie, poczytać najnowsze gazety z branży i oczywiście kupić nietuzinkowe buty, ubrania, sprzęt deskorolkowy i rożnego rodzaju akcesoria. Niedawno ruszył również nasz sklep internetowy, można w nim zamawiać produkty dostępne w sklepie stacjonarnym, jak również zamawiać niedostępne produkty prosto od producentów, głównie Carhartta. W tym celu prosimy o kontakt z nami przez formularz kontaktowy. Możliwy jest również odbiór w sklepie stacjonarnym - od wtorku do piątku między 12 a 19 i w weekendy między 10 a 16.

Jesteśmy tylko i wyłącznie dla Was - Dziękujemy i życzymy udanych zakupów oraz zapraszamy na aktualne promocje! - właściciele sklepu.

Izzie Shop
ul. Podleśna 6
01-673 Warszawa

4 komentarze: